قوانین و مقررات فروشگاه

شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مارکت تویز

کاربران گرامی با توجه به اینکه ورود کاربران به ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی مارکت تویز و استفاده از خدمات و ثبت سفارش در این سایت به منزله پذیرفتن و آگاهی ازشرایط ، قوانین ، نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت مارکت تویز میباشد لذا جهت استفاده بهینه از خدمات سایت لطفاً موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی مارکت تویز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک میباشد . در صورتی هرگونه تغییر در رویه و قوانین سایت، تمامی تغییرات در همین صفحه منتشر و اطلاع رسانی خواهد شد.

قوانین حریم شخصی

تمامی اطلاعات شخصی که مشتریان محترم در سایت ثبت و درج مینمایند بصورت کاملا محرمانه در نزد فروشگاه اینترنتی مارکت تویز به امانت میباشد و تنها برای ارائه خدمات بهتر مورد استفاده قرار میگیرد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت مارکت تویز، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تمامی اطلاعات و مطالب مندرج در سایت مارکت تویز برای فروشگاه اینترنتی مارکت تویز محفوظ بوده و هرگونه استفاده و کپی برداری و نشر مطالب بدون کسب مجوز از مسئولان سایت پیگرد قانونی دارد.

در صورت عضویت و وارد کردن مشخصات در سایت و ثبت سفارش یا خرید شما موافقت میکنید که فروشگاه اینترنتی مارکت تویز بصورت الکترونیکی (ایمیل و پیامک) با شما در ارتباط بوده و به درخواست و سوالات شما پاسخ دهد.

فروشگاه اینترنتی مارکت تویز ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل و در ارتباط با سایت مارکت تویز نیستند و هیچ گونه مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها ندارد.

فروشگاه مارکت تویز محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۲ سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران به سن قانونی نرسیده باشند ‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.